Інтернет газета

Каплін заявив про погрози від Тимошенко

0 229

Представник Юлії Тимошенко, депутат Руслан Богдан зробив спробу домовитись із нардепом Капліним, а в разі невиконання вимог погрожував переслідуванням після виборів.

Про це 6 лютого в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Каплін.

Гість програми повідомив, що до нього підійшов представник від Юлії Тимошенко – депутат Руслан Богдан.

«Він передав слова Юлії Тимошенко. Цитую: «Ти не чіпаєш нас – ми не чіпаємо Полтаву й не чіпаємо тебе», – заявив Сергій Каплін і додав, що серед вимог було також зняти його агітаційні білборди.

У разі невиконання вимог з Капліним обіцяли «розправитися» після їхньої перемоги на виборах, твердить нардеп.

«Силовим шляхом – через переслідування, через в’язницю ми будемо переслідувати твою команду», – процитував Каплін свого співрозмовника та продовжив: – У мене є свідки – депутати Верховної Ради, які сиділи поруч (Тіміш, Сугоняко, Іщейкін та низка інших народних депутатів України). Це зухвала поведінка, просто істерика Юлії Тимошенко через те, що в багатьох регіонах країни наш рейтинг почав рости».

Такі дії нардеп Сергій Каплін пояснює тим, що Юлія Тимошенко вбачає у цьому для себе загрозу.

Нагадаємо, що у 2009 році виник резонансний секс-скандал за участю відразу трьох народних депутатів: Сергія Терьохіна, Віктора Уколова і Руслана Богдана. Соратників Юлії Тимошенко звинувачували у розбещенні неповнолітніх дітей. Через півроку справу «загальмували», а зрештою – закрили.

Коментарі
Завантаження ...