Інтернет газета

ЦВК зареєструвала Мороза кандидатом у президенти

0 176

Центральна виборча комісія зареєструвала Олександра Мороза кандидатом у президенти України на виборах 2019 року, що відбудуться 31 березня. Про це політик повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Мороз повідомив журналістам про те, якими будуть його перші рішення у разі перемоги на виборах. Зокрема, за його словами, на даний момент перед Україною стоїть низка найважливіших завдань: збереження держави, відновлення її соціальної функції, ліквідація інституту президентства, встановлення миру, а також розширення повноважень органів місцевого самоврядування.

“По-перше, треба докорінно змінити систему влади, відновити державність, зберегти Україну, як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу. Для цього потрібно відмовитися від інституту президентства у тому вигляді, яким він є сьогодні. Президент з нинішніми функціями державі не потрібен. Крім того, необхідно прийняти закон про імпічмент Президента, а також закон про спеціальні слідчі комісії, щоб всіх зробити рівними перед законом”, – наголосив Мороз.

Нагадаємо, що Олександра Мороза висунули кандидатом у президенти України на VI з’їзді Соціалістичної партії, а документи до ЦВК політик подав 23 січня.

Коментарі
Завантаження ...