Інтернет газета

Перший у 2019: Каплін подав документи кандидата в Президенти до ЦВК

0 376
Народний депутат Сергій Каплін першим подав документи для реєстрації кандидатом в Президенти України до Центрвиборчкому у 2019-му. До ЦВК він прийшов із представниками Соціал-демократичної партії, яка висунула його на посаду Глави Держави.
У своїй президентській програмі Сергій Каплін обіцяє знизити ціни на газ у 4 рази і підняти зарплати та пенсії.
«Тарифи на газ реально знизити у 4 рази. Треба лише прибрати із собівартості українського блакитного палива  «податки-паразити»  – ренту, ПДВ, цільові надбавки та «доходи паразитів» –  наддороге утримання «Нафтогазу» і «Укргазвидобування». Таким чином газ буде коштувати всього 2200 гривень. Разом із зниженням цін ми маємо підняти платоспроможність населення. Я маю чіткий покроковий план збільшення зарплат і пенсій! Також ми створимо 5000000 нових робочих місць. Я буду кандидатом від найнезахищеніших – від простих людей. Я іду в Президенти, щоб нарешті в нашій країні почала діяти перша стаття Конституції про те, що Україна є соціальною, демократичною державою. Ми побудуємо тут соціальну державу за прикладом найуспішніших соціал-демократичних країн світу: Швеції, Німеччини, Норвегії, Данії», – розповів Каплін.

Нагадаємо, що СДП вирішила висунути Сергія Капліна під час з’їзду глобального об’єднання лівих – Партії європейських соціалістів у Лісабоні.
Більше про кандидата на посаду Президента країни тут.
Коментарі
Завантаження ...