Інтернет газета

Київ готується до новорічних свят

0 257

Новорічні містечка в Києві розташувалися на Софіївській, Михайлівській та Контрактовій площах, а також на вулиці Сагайдачного та у Володимирському проїзді.

Головну новорічну ялинку, що її традиційно встановлено на Софіївській площі, урочисто засвітять 19 грудня, у День святого Миколая.

Темою головної ялинки країни стане північне сяйво. Прикрасами будуть величезні срібні та білі кристали.

У новорічному містечку на киян та гостей столиці чекатиме безліч цікавих інсталяцій, розваг, святкова атмосфера, ярмарок сувенірів,смачні страви, концертні виступи тощо.

Новорічне містечко на Подолі буде оформлене за мотивами робіт української художниці Марії Примаченко. Герої її картин втіляться у світлові фігури та іграшки.

Головне новорічне дерево для Києва обійдеться майже в 3 мільйони гривень (на прикраси витратили 2,7 мільйона гривень, саме дерево оцінюють у 100 тисяч), а взагалі на святкування організатори планують зібрати від спонсорів 37 мільйонів гривень. Прикрасять новорічну красуню 3,6 км гірлянд, тисячею іграшок і метровими ліхтарями. Ілюмінація змінюватиме колір щодня.

Ярмаркові містечка розпочнуть роботу 15 грудня. Контрактова площа чекатиме усіх на святкове відкриття о 16:00. Святкування розпочнеться урочистим парадом та приїздом Святого Миколая. Парад пройде вулицею Сагайдачного та разом з Святим Миколаєм засвітить усі локації на Контрактовій площі. До дійства долучиться духовий оркестр, а на сцені виступатиме один з популярних українських гуртів.

Святкування на Софіївський площі почнеться 19 грудня о 17:00. Ялинка засвітиться о 19:00.

Киян та гостей міста чекатиме велика кількість інсталяцій, багато розваг, святкова атмосфера, ярмарок сувенірів та смачних страв. Новорічні містечка поринуть у північне сяйво.

Атмосферу святкувань доповнюватимуть концерти українських виконавців, народні гуляння, великий вибір вуличної їжі, гарячі напої, сувенірна продукція з всієї України.

Цього року поруч з новорічною ялинкою з’явиться екран, через який відвідувачі ярмарку матимуть змогу передати вітання усій Україні.

Володимирський проїзд прикрашатимуть грандіозні світлові конструкти у вигляді велетенських сніжинок, які освітлюватимуть дорогу та створюватимуть неповторний романтичний настрій. У сквері Володимирського проїзду розташується зона розваг для найменших відвідувачів.

Великі Різдвяні святкування відбудуться 7 січня. В програмі— концерт, виконання масової коляди, пригощання кутею та традиційна Хода звіздарів, яка пройде Андріївським узвозом та заколядує з усіма поблизу ялинки на Контрактовій площі.

Поруч у сквері розташується Резиденція Святого Миколая.

Урочистості на Контрактовій площі відбуватимуться у період з 15.12.2018 до 19.01.2019 року.

Цієї зими центр Києва перетвориться у країну Північного Сяйва! Локації:

Софійська площа (19 грудня — 13 січня). На вас чекатимуть:

– головна ялинка країни;

– полярний експрес;

– безліч фотозон;

– святкова сцена, де будуть відбуватися концерти.

Володимирський проїзд. На вас чекатимуть:

– магічний тунель;

– новорічно-різдвяний ярмарок;

– зона смаколиків;

– казкова алея чудес.

Контрактова площа. Відкриття новорічного майданчика — 15-го грудня, закриття — 20 січня. На вас чекатимуть:

– ялинка, прикрашена яскравими звірами Марії Примаченко;

– снігова гірка;

– оглядове колесо;

– новорічно-різдвяний ярмарок;

– фуд-корт;

– резиденція Святого Миколая;

– парк ілюмінацій;

– святкові концерти.

Вулиця Петра Сагайдачного:

– світлова казка з фантастичними арт-об’єктами.

Коментарі
Завантаження ...