Інтернет газета

Надрага Василь Іванович

0 334

Василь Іванович Надрага — український політик, доктор економічних наук, член політради Народної партії.

Народився 19 серпня 1958 року. У 1981 р. закінчив історичний факультет Луганського державного педагогічного інституту ім. Т. Шевченка, 1995 р. — Луганський регіональний інститут менеджменту, Національну академію державного управління при Президентові України. Кандидат наук з держуправління, доктор економічних наук, доцент.

По закінченні служби в армії в 1984 р. працював з молоддю в сфері освіти: заступник директора середньої школи, художній керівник молодіжного центру, заступник директора науково-технічного підприємства. Має досвід роботи в органах місцевого самоуправління на посадах заступника і керівника виконавчих комітетів місцевих рад Луганської області. У 1998 р. призначений заступником голови Луганської обласної державної адміністрації. У 1999 р. очолив Луганське обласне управління Пенсійного фонду України. З 2002 р. — член правління Пенсійного фонду України.

У 2002 р. обирається народним депутатом по мажоритарному округу № 104, стає головою підкомітету Верховної Ради України з роботи з пенсіонерам та пенсійного забезпечення. Пізніше — членом урядового Комітету соціального, науково-технічного та гуманітарного розвитку, членом колегії Державного казначейства України, Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді.

З 2006 р. є одним із керівників Федерації роботодавців України, з червня 2009 р. — генеральний директор ФРУ.

З березня 2009 р. — глава правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

11 березня 2010 року призначений Міністром праці та соціальної політики. У грудні 2010 р. в зв’язку з реорганізацією відомства призначається першим заступником Міністра соціальної політики України.

У 2016 р. захистив докторську дисертацію на тему «Соціальні ризики в трудовій сфері». З того самого року викладає як  професор кафедри управління персоналом та економіки праці. Є автором 56 наукових публікацій.

Має звання Заслужений учитель України, відзначений почесними грамотами Верховної Ради і Кабінету Міністрів України, є кавалером ордену «За заслуги» III ступеня.

З 1977 р. бере активну участь в роботі археологічних експедицій.

У вільний час любить читати книжки, грати в більярд, та найбільше його захоплення — подалі від міської суєти порибалити в тихій заводі.

Коментарі
Завантаження ...